Дерев'яні дошки

Деревообробна промисловість — це галузь лісової промисловості, яка здійснює механічну і хіміко-механічну обробку і переробку деревини і використовує, як сировину для свого виробництва різні лісоматеріали. До складу деревообробної промисловості входить три групи виробництв, одне з найпопулярніших – виробництво, яке здійснює первинну обробку деревини — лісопильне.

Дерев’яні дошки — це продукт, який має широке використання в усіх сферах промисловості та життя. Будівництво дерев’яних конструкцій (вікна та двері), виготовлення меблів, будівництво парканів та навіть бджільництво — всі ці сфери мають потребу в деревній продукції. Купити дерев’яні дошки можна на пилорамі чи складі, а також, навіть, в інтернеті, на нашому сайті. До вибору деревини потрібно підходити комплексно, та розрахувати не тільки необхідну кількість, але і саме дерево, яке Вам потрібне.

Види дерев’яних дошок на замовлення

Загалом, є велика кількість видів дошок, які отримують способом розпилу дерев: сосна, липа, вільха та інші. Замовити дерев’яні дошки Полтава та вся Україна рекомендуємо на нашому сайті, адже ми гарантуємо якість та швидкість.

  • Сосна обрізна будівельна (свіжопил) – має високу ступінь обробки і застосовується під час реставраційних, ремонтних та будівельних робіт. Ціна дошок з сосни за куб вказана на сайті в описі товару. Дошки з сосни обрізні будівельні отримують шляхом розпилу соснового кругляка на широкострічкових і дискових пилорамах. Після розпилу отримуємо свіжопил, тобто – це дошка будівельна з рівною поверхнею та без недоліків, яка має правильну форму. На нашому сайті представлені до замовлення: сосна обрізна будівельна (свіжопил) та сосна необрізна будівельна (свіжопил).
  • Ідеальним варіантом для обробки кухні, лазні або сауни стане дошка з липи. Перевагою даного свіжопилу є те, що він не вбирає вологу, а отже, не гниє і служить довго. Підлога з липової дошки не буде скрипіти за рахунок пластичності матеріалу. Дошки з липи представлені на сайті в двох видах: обрізна та необрізна дошка (свіжопил). Купити дошку з липи також можна на нашому сайті.
  • Дошки з вільхи — одна з найбільш стійких до деформації порід. Завдяки своїм властивостям і однорідній будові, вільха як дошка займає друге місце у фанерному виробництві. Дошки вільхи широко використовуються в меблевому виробництві. Вільха добре піддається обробці: різанні, сушці, поліровці і протраві. Вільха, тобто дошка з вільхи – одна з небагатьох деревних порід, яка при відповідній обробці здатна стати альтернативою червоному дереву, зімітувавши його зовнішній вигляд. На сайті представлені обрізні та необрізні дошки з вільхи за середньою ціною на ринку.
  • Дошки з дуба — один з найміцніших пиломатеріалів, які мають гарні експлуатаційні властивості. Дубові дошки широко використовуються в промисловості та мають великий асортимент. На сайті представлені обрізні дубові дошки, які характерезуються як пиломатеріал з високою міцністю.Необрізні дубові дошки також представлені до замовлення. Дубова дошка застосовується в чорнових та чистових оздоблювальних роботах.
  • Дошка з ясена — це свіжопильний пиломатеріал, який також має високу міцність. Має пряможильну структуру та може витримувати великі навантаження.

Суха дошка — сухостій

Дошка обрізна суха — це універсальний матеріал, для створення якого використовується спеціальне обладнання. Результатом обробки стає — суха дошка, яка має правильну форму, гладку поверхню та є повністю висушеною. Сушка заготовок відбувається за спеціальним принципом та при використанні спеціального обладнання. Суха стругана дошка широко використовується як для створення меблів так і для будівництва та має ряд переваг, таких як, екологічність, економія та довговічність. Купити сухі дошки, які будуть служити Вам роками та принесуть комфорт у Ваш дім, можна на нашому сайті. Додатково, в продажу та під замовлення маємо шпали б/в для будівництва та повторного укладання.

Відображаються усі з 8 результатів