Липа необрізна (свіжопил)

Від5,500.00грн

Дошки з липи необрізні

Категорія:

Опис

Дошка липи — це будівельний матеріал, який користується попитом та має позитивні властивості екплуатації. Свіжопил липи легко піддається обробці, має строгу геометрію без сколів та зазубрин. Структура на зрізі дошки з липи однорідна, річні кільця рівні та без дефектів. Поверхня виглядає акуратно.

Дерев’яна дошка широко використовується для будівництва та оздоблення, адже дошка з липи має гарний вигляд та не піддається псуванню, не залежно від погодних умов чи вологості. Виключається поселення грибків, цвіл і чи гниття. Пластичність матеріалу не дозволяє покладеним на підлогу дошкам скрипіти. лужить відмінним утеплювачем та підходить для обшивки будинку чи лазні ззовні. Має низьку теплоровідність. Швидко нагрівається та довго вихолоджає.

Дерев’яні дошки ціна яких є опитамальною на ринку представлена на нашому сайті. Ми продаємо якісний пиломатеріал, який стане в нагоді в господарстві чи в будівництві. Купити дошки липи Ви зможете на вигідних умовах. Ціна дошки липа необрізна свіжопил — 5500 грн /м3.

Галерея фотоотзывов