Грунтовки Бетонконтакт

Грунтовки Бетонконтакт: ключові характеристики

Що таке Грунтовки БетонКонтакт

Бетонконтакт – грунтовка, у складі якої є кварцовий пісок або мармурова мука фракцій 0,3 мм і 0,6 мм. Перший варіант використовують під шпаклівку, великофракційну дисперсію обробляють на поверхні під грубу обробку.

Бетон-контакт – універсальна суміш, яка зміцнює поверхню, підвищує адгезійні якості, вологостійкість та стійкість до механічних пошкоджень. Також з її допомогою можна знепилити бетон, забезпечити захист поверхонь від грибка, плісняви.

Характеристики та види ґрунтовок бетону

У каталозі Prommax представлені різні види адгезійної ґрунтовки. Бетон-контакт – акрилова, водно-дисперсійна, латексна, поліуретанова та інші.

Табл. 1. Ґрунтовка Бетоноконтакт: ключові характеристики

Витрата

0,2–0,8 кг/м²; залежить від якості поверхні та консистенції розчину.

Колір фінішу

Прозорий, білий, рожевий, жовтий.

Скільки висихає

2,5-4 години.

Температурний діапазон

для проведення робіт не нижче +5 ° С; для зберігання від +5 до +35 °С.

Додаткові властивості

Зчеплення грунтовка Бетонконтакт в залежності від наповнювачів буває протигрибковою, морозостійкою, вологостійкою, водовідштовхувальною, гідроізоляційною, швидковисихаючою, а також двокомпонентною, «антицвіль» або «антипил».

Виробники сертифікують ґрунтування бетону контакт з ISO, ГОСТ, ДСТУ або ТУ, залежно від країни випуску, технології виробництва та складу. На ринку ґрунтовка бетон-контакт зустрічається у сухому (для розведення) або готовому варіантах у відрах від 3 до 20 кг.

Застосування Бетон-контакту

Первинне призначення ґрунтовки Бетонконтакт – зчеплення бетонної поверхні із гіпсовими сумішами. Обробка бетону грунтовкою робить оброблену поверхню шорсткою, щоб фінішна обробка лягала міцніше та рівніше.

Грунтовка, яка зчіплюється, для внутрішніх та зовнішніх робіт використовується при ремонті стін, стель, підлог, фасаду з будь-яких матеріалів, що мало вбирають воду.:

  • гладкий бетон у монолітній забудові;
  • дерев’яні фрагменти під штукатурку;
  • метал;
  • керамічна плитка;
  • цегла.

Робота ґрунтовкою Бетоноконтакт може проводитися вручну або механічно, залежно від планованої площі покриття та консистенції суміші. Універсальність та функціональність грунтовки просочення для бетону забезпечили популярність у приватній та масовій забудові та ремонті.

Показано один результат