Грунтовка Бетонконтакт

Бетонконтакт — це ґрунтовка високого проникнення яка зміцнює. Така суміш незамінна на складних поверхнях, які не здатні утримувати шар штукатурки, плитку, шпалери та ін. без попередньої обробки. Використання бетоноконтакта істотно заощаджує час і вартість проведення ремонтних робіт.

Що таке Бетон Контакт

Бетонконтакт — ґрунтовка, в складі якої є кварцовий пісок або мармурова мука фракцій 0,3 мм і 0,6 мм. Перший варіант використовують під шпаклівку, крупнофракційною дисперсією обробляють поверхні під грубу обробку.

Бетон-контакт — універсальна суміш, яка зміцнює поверхню, підвищує адгезійні якості, вологостійкість та стійкість до механічних пошкоджень. Також з її допомогою можна знепилити бетон, забезпечити захист поверхонь від грибка, цвілі.

Характеристики та види грунтовок бетону

В каталозі Prommax представлені різні види адгезійної ґрунтовки Бетон-контакт — акрилова, водно-дисперсійна, латексна, поліуретанова та інші.

Табл. 1. Ґрунтовка Бетоноконтакт: ключові характеристики

Витрата

0,2–0,8 кг/м²; залежить від якості поверхні і консистенції розчину.

Колір фінішу

Прозорий, білий, рожевий, жовтий.

Скільки висихає

2,5–4 години.

Температурний діапазон

для проведення робіт не нижче +5°С; для зберігання від +5°С С до +35°С С.

Додаткові властивості

Зчіплюються ґрунтовка Бетонконтакт в залежності від наповнювачів буває протигрибковою, морозостійкою, вологостійкою, водовідштовхувальною, гідроізоляційною, швидкосохнучою, а також двокомпонентною, «антицвіль» або «антипил».

Виробники сертифікують ґрунтовку бетон контакт з ISO, ГОСТ, ДСТУ або ТУ, в залежності від країни випуску, технології виробництва і складу. На ринку ґрунтовка бетон-контакт зустрічається в сухому (для розведення) або готовому варіантах в відрах від 3 кг до 20 кг.

Застосування Бетон-контакту

Первинне призначення ґрунтовки Бетонконтакт — зчеплення бетонної поверхні з гіпсовими сумішами. Обробка бетону ґрунтовкою робить оброблену поверхню шорсткою, щоб фінішна обробка лягала міцніше і рівно.

Ґрунтовка, яка зчіплюється, для внутрішніх і зовнішніх робіт використовується при ремонті стін, стель, підлог, фасаду з будь-яких матеріалів, мало всмоктують воду:

  • гладкий бетон в монолітної забудові;
  • дерев’яні фрагменти під штукатурку;
  • метал;
  • керамічна плитка;
  • цегла.

Робота ґрунтовкою Бетоноконтакт може здійснюватися вручну або механічно, в залежності від планованої площі покриття і консистенції суміші. Універсальність і функціональність ґрунтовки просочення для бетону забезпечили затребуваність кошти в приватній й масової забудови та ремонті.

Показано один результат