Вільха необрізна (свіжопил)

Від5,500.00грн

Дошки з вільхи необрізні

Категорія:

Опис

Дошка з вільхи широко застосовується в столярній промисловості. Вільха виростає висотою до 20 м та має широкий діаметр, з пірамідальною формою крони. Колір ядра і заболоні не відрізняється. Дошки вільхи добре переносять вплив навколишнього середовища. Дошка вільхи необрізна купити яку можна на нашому сайті — це універсальний свіжопил, ціна якого представлена за куб.

Матеріал кромки не обпиляний або обпиляний частково. Кількість обзола (бічних заокруглень колоди із залишками кори) перевищує допустиму площу для обрізного матеріалу. Обпилювання кромок дозволяє отримати з необрізної дошки обрізну. Деревина довговічна, також використовується як паливо. Виготовлення необрізної дошки з вільхи відбувається за допомогою поздовжнього розпилу цілої колоди, з обробленими двома сторонами та частково запиленими кромками від деревної кори.

Необрізна дошка вільхи свіжопил має досить широкий спектр застосування в будівництві. Використовується при побудові дерев’яних конструкцій, монтажі решетування покрівлі та стін, настилів і т.д.

Галерея фотоотзывов